Betgarden Rulet Nasıl Oynanır?

Betgarden Rulet Nasıl Oynanır
Betgarden Rulet Nasıl Oynanır? Betgarden Rulet Nasıl Oynanır? rulet nasıl oynanır için kuralları bilmek gerekiyor.

Betgarden Rulet Nasıl Oynanır?

Betgarden Rulet Nasıl Oynanır? rulet nasıl oynanır için kuralları bilmek gerekiyor. Ruletin telefonlardan da oynanabilmesi oyuna bu bugünümüzde çok fazla popülarite katmıştır. Rulet oyununda ufak bir top, dönen bir çark ve rakamları gösteren bir tabela olur. Rulet oyunun 0 ile 36 olmakla birlikte toplam 37 sayı bulunmaktadır.

Bu rakamların 18’i kırmızı, 18’i kara ve 18’i ufak, 18’i büyük ve son olarak 18 çift ve 18 tek sayıdan oluşmaktadır. Rulet oyununda bir de 0 bulunmaktadır. 0 her ne kadar çift ve ufak olsa da bu Aralıkları dahil edilmiyor. 0 yeşil renkte olur. Rulet oyunu Canlı rulet ve Auto rulet olmak üzere 2 çeşidi vardır. Rulet oyunda da oyunu yöneten ve ne vakit Betgarden alıp ne Betgarden alamayacağınızı bildiren ve topu çarkta döndüren bir de krupiye yer alır.

Krupiyenin topu atması için belirli bir vakit yer alır bu vakit içerisinde Betgarden bahis almanız gerekmektedir. Krupiye elindeki top sert ve yumuşak atabilir. Top atıldıktan sonra hızı tamamlanana kadar döner. Top 0 ile 36 rakamları arasında bir sayıda durur. Top eğer oyuncuların seçtiği bir sayıda durursa 36 katı kadar para kazanmış olur.

Betgarden’da Rulet Çeşitleri Nelerdir?

Betgarden Rulet Nasıl Oynanır tutkunları için birçok rulet çeşidi bulunmaktadır. Rulet oynayıp para kazanmak için bu tipleri bilmekte yarar vardır.

  • Rulet tipleri şunlardır:
  • Amerikan ruleti
  • Avrupa ruleti
  • Fransız ruleti
  • Rulet Royal
  • Kaliforniya ruleti

Bu tipleri bilerek para kazanabilirsiniz.

Betgarden’da Rulet Nasıl Oynanır Betgarden Seçenekleri nelerdir?

Rulet oynarken birçok Betgarden sekmesiniz bulunmaktadır. 0 ile 36 arasındaki rastgele bir sayıya oynarsanız 36 katı kadar kazanırsınız. Çift ya da tek rakamlar 18 taninin oluşuyordu şunlara oynarsanız 2 katı kazanç sağlamış olursunuz. Kırmızı ya da çift rakamlarda 18 sayıdan oluşuyordu şunlara oynarsanız da 2 katı kazanç sağlamış olursunuz.

Yine büyük ufak rakamlarda 18’er sayıdan oluşmaktadır şunlara oynarsanız da 2 katı kazanç sağlamış olursunuz. Betgarden Giriş rulet nasıl oynanır oyununda yatay 3 bölge bulunmaktadır. Bunlardan 1. Bölge 1 ile 12 arası 2. Bölge 13 ile 24 arası ve son olarak 3. Bölge 24 ile 34 arası rakamlardan oluşmaktadır bu bölgelere oynamak. 1’e 3 vermektedir. Yani aldığınız bahsin 3 katı kadar kazanç sağlamış olursunuz.

Rulet oyununda bir de yatay 3 satırdan oluşmaktadır. Bunlardan 1.Satır 1,4,7 şeklinde devam etmektedir. Rulet oyununda 2. Satır ise 2,5,8 şeklinde devam etmektedir. Son olarak 3. satır ise 3,6,9 olarak 3’ün katları şeklinde devam etmektedir. Bu satırlara oynamakta 1’e 3 vermektedir. Yani Betgarden aldığınız paranın 3 katı kadar sağlamış olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*